סטודיו FunTastyCakes הוא סוג של לונה פארק. יש בו תנור רחב לאפייה מרובה, מיקסר חזק ושולחן עבודה מותאם, אבל בעיקר מה שיש בו זה המון המון כלים וחומרים שקשורים לעולם עיצוב העוגות. חותכנים, שבלונות, תבניות, צבעים, אבקות, מערוכים, טקסטורות ועוד ועוד. הכל מאורגן בצורה מסודרת בתוך מגירות ציוד מקוטלגות כך שמי שרוצה יכול או יכולה למצוא בדיוק את מה שצריך. 

פעם בשנה לערך הסטודיו מתחדש בכלים מעניינים מתערוכות עוגות בין-לאומיות, מה שגורם לכך שטכניקות העבודה בסטודיו גם על העוגות וגם בסדנאות הן מהמתקדמות והחדישות שיש בתחום, תמיד יש משהו חדש ומעניין וכלי חדש לחקור.

בסדנאות שנערכות בסטודיו הכלים והחומרים הם לרשות משתתפות ומשתתפי הסדנה בלי הגבלה. אם יש כלי מסקרן שרוצים לדעת מה הוא עושה צריך פשוט לשאול ולצפות בהדגמה נלהבת, כי אחד הדברים שהכי כיף בסטודיו זה שאפשר לשחק ולגלות את העולם המשגע של עיצוב העוגות בבצק סוכר. 

בסטודיו נאפות, מעוצבות ומקושטות כל העוגות שיוצאות מבית FunTastyCakes.

הסטודיו בעל תעודת כשרות פרווה מטעם רבנות פרדס חנה-כרכור וניתן להזמין עוגות לכל סוגי האירועים באולמות ומסעדות הדורשים תעודת כשרות. 


 בסטודיו נערכות כל  סוגי הסדנאות – הפרטיות, הקבוצתיות וימי ההולדת. הגישה היא תמיד לעבוד בקבוצות אינטימיות וקטנות כדי להגיע לכל משתתף או משתתפת ולהציע את מירב תשומת הלב וחווית הלימוד המהנה והמקצועית ביותר.

                                                                                תמונות נוספות מהסטודיו

בא לי גם!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
WhatsApp יש לכם שאלה? רוצים להתיעץ?